אנחנו, חברת ירום אריאב בע"מ, מתמחים בייעוץ בוטיק כלכלי ואסטרטגי לגופים במגזר הפרטי והציבורי

החברה נוסדה בשנת 2011 על ידי ירום אריאב שכיהן כמנכ"ל משרד האוצר בשנים 2007 עד 2010. לפני כן מילא ירום אריאב שורה של תפקידי ניהול בכירים בקונצרן כימיקלים לישראל. בשנים האחרונות הוא עוסק בפעילות עסקית מגוונת, במיזמים חברתיים שונים ובאקדמיה כיו"ר הועד המנהל של אוניברסיטת בן גוריון. ירום מעורב ישירות בכל העבודות והפרויקטים בחברה.

הניסיון של חברת ירום אריאב

הניסיון הרחב של ירום אריאב במגזר הפרטי והציבורי והרמה המקצועית הגבוהה של הצוות שגיבש מאפשרים לחברה לחולל שינוי וליצור ערך משמעותי עבור לקוחותינו. אצלנו המיקרו איננו מנותק מהמקרו. ככלכלנים מקצועיים אנחנו מסתמכים בעבודתנו על נתונים ודוחות מספריים מבלי לאבד את הראייה הרחבה והבנת ההקשר והסביבה הכלכלית. סוד הצלחתנו נעוץ בשילוב של ידע כלכלי תיאורטי עמוק יחד עם ניסיון מעשי רחב בסקטור הפרטי והציבורי.

ייעוץ כלכלי בחברת ירום אריאב

עבודה כלכלית מקצועית ומדויקת תורמת תרומה משמעותית למזמין העבודה. עבודה כזאת נותנת ללקוח תובנות חדשות, מאפשרת לו להבין בבהירות את בעיותיו ומצביעה על הדרכים לשינוי ושיפור. בנוסף, אנו מאמינים שעבודה כלכלית מעולה מייצרת גם ערך מוסף לכלכלה הלאומית כי כשאנו נותנים ייעוץ לגופים שונים במגזר העסקי, אנו מסייעים להעלאת הפריון במשק ואילו הייעוץ שאנחנו מספקים לגופים ממשלתיים וציבוריים מסייע לגיבוש מדיניות התורמת לצמיחת המשק ולחלוקת משאבים בצורה שוויונית יותר. כמו כן, אנחנו מקפידים להיות מעורבים גם בפרויקטים בעלי זיקה חברתית.

המוניטין של חברת ירום אריאב

חברתנו נהנית ממוניטין מעולה הודות להקפדה על יושרה ללא רבב ועל מצוינות ומקצועיות. אנו רואים בתחום הייעוץ הכלכלי והאסטרטגי אתגר מקצועי ואינטלקטואלי ומוצאים סיפוק רב בניתוח כלכלי מדויק, זיקוק של האתגר הכלכלי והצעת הפתרונות המתאימים. לעולם לא נוציא מתחת ידינו עבודה כלכלית שאיננו שלמים איתה ועם מסקנותיה. לקוחותינו יודעים זאת ועל כך גאוותינו.

Skip to content
אנו שמים דגש רב עבור התאמת אתר אינטרנט זה לתקן הנגישות הישראלי. באתר בוצעו התאמות נגישות לפי תקן 5568 ותקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות), ניתן לגלוש בו באופן נגיש יותר דרך הדפדפנים כרום ופיירפוקסהננו עושים את מירב המאמצים על מנת לבצע התאמות נגישות באתר, ייתכן ובאתר זה ימצאו רכיבים ו/או עמודים אשר אינם עומדים בתקן הנדרש, במידה ונתקלת בכשל נגישות כלשהו נודה לך אם תדווח לנו על כך דרך עמוד יצירת הקשר. אנו נמשיך לעשות כל מאמץ על מנת לאפשר גלישה נגישה ונוחה באתר זה לכולם.
סטטוס תאימות